web counter

Stamboom
Familie Deplorez - De Potter

Rapport: 1901 - 2000

         Beschrijving: Alle personen geboren tussen 1901 en 2000


Treffers 1 t/m 100 van 779  

1 2 3 4 5 ... Volgende»

# Persoon-ID Volledige naam Geboortedatum Geboorteplaats
1 I1307  Marcel De Prez  1901  Sint Martens Lierde  
2 I2862  Anna Maria De Boever  19 jan 1901  Munte  
3 I3143  Domien Boone  3 mrt 1901  Schelderode  
4 I2692  Marcel Joseph Valère De Clercq  3 mrt 1901  Balegem  
5 I2944  Gaston Richard Van Caneghem  10 mrt 1901  Scheldewindeke  
6 I2954  Joannes Achiel Kielemoes  16 apr 1901  Dikkelvenne  
7 I2990  Julma Walraed  15 mei 1901  Munte  
8 I1678  Marie Bogaert  16 mei 1901   
9 I2428  Irma Van Dijcke  21 jun 1901  Sint Maria Oudenhove  
10 I2852  Emma Aimée Dammekens  8 jul 1901  Bottelare  
11 I2889  Victor Jules De Boever  12 jul 1901  Munte  
12 I1081  Gomard Van De Noortgate  18 jul 1901  Hundelgem  
13 I2791  Celina Rachel Use  1 aug 1901  Moortsele  
14 I3025  Hortencia Anna Uytterhaegen  6 okt 1901  Oosterzele  
15 I2156  Theophilus - Mauritius Van Crombrugge  16 nov 1901  Strijpen  
16 I2972  Maria Alma De Loore  1 dec 1901  Scheldewindeke  
17 I2783  Rachel Maria Schepens  14 jan 1902  Moortsele  
18 I1103  Joseph Diependaele  19 jan 1902  Sint Maria Lierde  
19 I3015  Marie Adolphine Waterloos  1 feb 1902  Dikkelvenne  
20 I2896  Maria Anna De Boever  23 feb 1902  Bottelare  
21 I3085  Maria Clara Lahorte  28 feb 1902  Munte  
22 I1261  Augusta Van Den AbeeleAugusta Van Den Abeele  6 mrt 1902  Sint Maria Lierde  
23 I1260  Nazaire De PotterNazaire De Potter  29 mrt 1902  Sint Maria Lierde  
24 I237  Pierre Verbanck  9 apr 1902  Camphine En Carembault (Frankrijk)  
25 I2151  Jules - Jozef - Corneel Van Crombrugge  18 mei 1902  Bottelare  
26 I73  Urbain Gillis  9 jun 1902  Balegem  
27 I2897  Marcel Jules Malaboeuf  30 jun 1902  Gent  
28 I2933  Jerome Maurice Louis Meiresonne  24 aug 1902  Scheldewindeke  
29 I3039  Victoor Hubertus De Munter  9 sep 1902  Merelbeke  
30 I2997  Gilbert Omer Walraed  11 sep 1902  Munte  
31 I1575  Rachel Maria De Potter  10 okt 1902  Sint Goriks Oudenhove  
32 I2601  Rene Albert Verbanck  19 okt 1902  Velzeke - Ruddershove  
33 I2792  Raymond Joseph Use  23 okt 1902  Moortsele  
34 I2693  Omer Aimé Valère Cornelis De Clercq  19 nov 1902  Balegem  
35 I580  Zenaïde Segers  1903  Sint Goriks Oudenhove  
36 I2771  Irma Maria Use  31 jan 1903  Moortsele  
37 I79  Marie Elodie Aimée De PotterMarie Elodie Aimée De Potter  4 feb 1903  Sint Maria Lierde  
38 I196  Germain Van Gaever  4 feb 1903  Oosterzele  
39 I3072  Adhemar Joseph Vermassen  30 mrt 1903  Dikkele  
40 I2427  Emiel De Potter  22 mei 1903  Sint Maria Oudenhove  
41 I2955  Alphons Prudent Kielemoes  28 mei 1903  Dikkelvenne  
42 I3144  Angela Maria Boone  10 jun 1903  Schelderode  
43 I2853  XY Dammekens  27 jun 1903  Bottelare  
44 I2973  Prudent Plutarque De Loore  16 jul 1903  Scheldewindeke  
45 I2863  Oscar Bonifacius De Boever  22 jul 1903  Munte  
46 I3002  Clara Maria Hyacintha Walraed  3 aug 1903  Moortsele  
47 I1074  Jeanette Van De Noortgate  13 aug 1903  Hundelgem  
48 I83  Adolf Bogaert  9 sep 1903  Sint Maria Oudenhove  
49 I2945  Germaine Antoinette Van Caneghem  24 sep 1903  Scheldewindeke  
50 I2031  Marguerite De Potter  26 sep 1903  Zottegem  
51 I1094  Urbanie De Bock  10 nov 1903   
52 I3050  Polydoor Maurice Messens  26 nov 1903  Munte  
53 I3040  Sylvain Leopold De Munter  2 dec 1903  Munte  
54 I2694  Maria Georgetta Germana De Clercq  5 dec 1903  Balegem  
55 I3136  Maria Anna Vermassen  22 jan 1904  Baaigem  
56 I1319  Clara De PotterClara De Potter  2 feb 1904  Sint Maria Lierde  
57 I1668  Gaston Camiel Van Maldergem  20 feb 1904  Sint Goriks Oudenhove  
58 I1102  Bertha De Potter  16 apr 1904  Sint Jans Molenbeek  
59 I3086  Seraphin Achille Lahorte  28 apr 1904  Dikkelvenne  
60 I3016  Camillus Joseph Waterloos  5 mei 1904  Dikkelvenne  
61 I641  Hubert Petrus  8 mei 1904  Erwetegem  
62 I102  Georges Van Den Bossche  17 mei 1904  Sint Maria Oudenhove  
63 I2772  Ludovica Elodia Use  31 mei 1904  Moortsele  
64 I12  Albert Alfred De PotterAlbert Alfred De Potter  18 aug 1904  Sint Maria Lierde  
65 I2032  Aimé Lievens  24 sep 1904  Erwetegem  
66 I2793  Remi René Use  26 sep 1904  Moortsele  
67 I2430  Sylvain De Potter  16 okt 1904  Sint Maria Oudenhove  
68 I2934  Victoor Meiresonne  24 okt 1904  Scheldewindeke  
69 I2998  Esther Walraed  7 nov 1904  Munte  
70 I3052  Sylvain Gustaaf Messens  9 nov 1904  Munte  
71 I2750  Maria Irma Use  19 dec 1904  Oosterzele  
72 I3032  Aimée Walraed  25 dec 1904  Moortsele  
73 I67  Marie - Jeannette VerbanckMarie - Jeannette Verbanck  14 jan 1905  Velzeke  
74 I1546  Emma Louisa Clauwaert  14 feb 1905  Oosterzele  
75 I2784  Arthur Gustave Schepens  3 apr 1905  Moortsele  
76 I1967  August - Eugeen - Honoré De Potter  6 apr 1905  Zottegem  
77 I3003  Hector Walraed  30 apr 1905  Oosterzele  
78 I2956  XY Kielemoes  5 mei 1905  Dikkelvenne  
79 I3151  Germaine Estelle Conreur  20 mei 1905  Orchies  
80 I2974  Maria Elisa De Loore  6 jun 1905  Scheldewindeke  
81 I2946  Plutarque Albert Van Caneghem  23 jun 1905  Scheldewindeke  
82 I640  Louise Marie De Potter  10 aug 1905  Sint Goriks Oudenhove  
83 I3026  Marie Joseph Uytterhaegen  10 aug 1905  Oosterzele  
84 I3027  Martha Uytterhaegen  10 aug 1905  Oosterzele  
85 I74  Julia Marie GillisJulia Marie Gillis  11 aug 1905  Balegem  
86 I103  Jan - Baptist Van Den Bossche  25 aug 1905  Sint Maria Oudenhove  
87 I2797  René Victor Use  26 sep 1905  Moortsele  
88 I1803  Prosper De Rocker  29 okt 1905  Oosterzele  
89 I2695  Aimé Germain Hubert Cornelius De Clercq  16 nov 1905  Balegem  
90 I1104  Cyril De PotterCyril De Potter  1906   
91 I876  Maria Marina De Vleeschouwer  23 jan 1906  Sint Maria Oudenhove  
92 I84  Achiel Georges Bogaert  26 jan 1906  Sint Maria Oudenhove  
93 I1421  Joël Adolf Demoor  12 feb 1906  Asper  
94 I1373  Irma De Vuyst  14 feb 1906  Sint Lievens Esse  
95 I2869  Maurice Leopold De Boever  27 feb 1906  Munte  
96 I1679  Marcella Bogaert  9 mrt 1906  Sint Maria Oudenhove  
97 I3087  Gilbertus Victor Lahorte  9 apr 1906  Dikkelvenne  
98 I3233  Gabrielle De Cuyper  13 apr 1906   
99 I2147  Jules - Alfons Van Crombrugge  21 apr 1906  Bottelare  
100 I2935  Arthur Plutarque Meiresonne  30 apr 1906  Scheldewindeke  


1 2 3 4 5 ... Volgende»