web counter

Stamboom
Familie Deplorez - De Potter

Rapport: Sterrenbeeld

         Beschrijving: Een lijst van alle personen met hun sterrenbeeld


Treffers 1 t/m 100 van 2319  

1 2 3 4 5 ... 24» Volgende»

# Persoon-ID Familienaam Voornaam Geboortedatum Geboorteplaats Stamboom Sterrenbeeld Levend
1 I2682  Abraham  Angela  22 nov 1819  Moortsele   tree1  Schorpioen 
2 I2704  Abraham  Apolonia  6 sep 1801  Moortsele   tree1  Maagd 
3 I2684  Abraham  Benedictus  27 jan 1822  Moortsele   tree1  Waterman 
4 I2679  Abraham  Berlindis  27 jan 1797  Moortsele   tree1  Waterman 
5 I2703  Abraham  Bonifacius  14 jul 1799  Moortsele   tree1  Kreeft 
6 I2826  Abraham  Carolus  27 feb 1788  Moortsele   tree1  Vissen 
7 I2827  Abraham  Constantina Berlindis  22 dec 1789  Moortsele   tree1  Steenbok 
8 I2825  Abraham  Francisca  19 apr 1786  Moortsele   tree1  Ram 
9 I2828  Abraham  Isabella Theresia  2 nov 1791  Moortsele   tree1  Schorpioen 
10 I2824  Abraham  Joannes Baptista  13 jan 1785  Landskouter   tree1  Steenbok 
11 I2701  Abraham  Livinus  22 nov 1833  Moortsele   tree1  Schorpioen 
12 I2686  Abraham  Marie Angelique  14 aug 1872  Moortsele   tree1  Leeuw 
13 I2680  Abraham  Petrus Franciscus  27 nov 1797  Moortsele   tree1  Boogschutter 
14 I2702  Abraham  XX  24 mrt 1838  Moortsele   tree1  Ram 
15 I2830  Abraham  XY  17 okt 1794  Moortsele   tree1  Weegschaal 
16 I2829  Abrahams  Maria Carolina  6 mei 1793  Moortsele   tree1  Stier 
17 I2657  Aelterman  Marie Philomena Anna  28 mrt 1860  Landskouter   tree1  Ram 
18 I529               
19 I538               
20 I535               
21 I532               
22 I1372  Aerts  Georges  18 jan 1907  Velzeke - Ruddershove   tree1  Steenbok 
23 I540               
24 I530               
25 I534               
26 I541               
27 I533               
28 I2001  Anno  Gilbert - Emiel  26 aug 1914  Zottegem   tree1  Maagd 
29 I2142  Ardijns  Josephus  20 aug 1866  Sint Goriks Oudenhove   tree1  Leeuw 
30 I673               
31 I1606  Baele  Charles Louis  24 jun 1846  Velzeke - Ruddershove   tree1  Kreeft 
32 I1531  Baeskens  Carolus  7 aug 1712  Sint Maria Oudenhove   tree1  Leeuw 
33 I1505  Baeskens  Isabelle  19 apr 1777  Sint Maria Latem   tree1  Ram 
34 I1529  Baeskens  Joannes Baptist  29 mei 1750  Sint Maria Oudenhove   tree1  Tweelingen 
35 I2471               
36 I2472               
37 I2309  Baudewijns  Albertus Joannes  8 mrt 1755  Merelbeke   tree1  Vissen 
38 I1728  Baudewijns  Augusta Maria  16 jun 1870  Bottelare   tree1  Tweelingen 
39 I1726  Baudewijns  Carlos Ludovicus  8 apr 1865  Bottelare   tree1  Ram 
40 I2199  Baudewijns  Carolus  1 sep 1783  Merelbeke   tree1  Maagd 
41 I2317  Baudewijns  Catharina  23 feb 1713  Gontrode   tree1  Vissen 
42 I2304  Baudewijns  Clemence  4 nov 1860  Munte   tree1  Schorpioen 
43 I2201  Baudewijns  Coleta  9 mei 1788  Merelbeke   tree1  Stier 
44 I2311  Baudewijns  Coleta  18 mrt 1759  Merelbeke   tree1  Vissen 
45 I2202  Baudewijns  Constantinus  7 jan 1792  Merelbeke   tree1  Steenbok 
46 I2197  Baudewijns  Dominicus  29 jan 1779  Merelbeke   tree1  Waterman 
47 I2177  Baudewijns  Felix  26 mrt 1804  Munte   tree1  Ram 
48 I2169  Baudewijns  Franciscus  21 jul 1824  Munte   tree1  Kreeft 
49 I2180  Baudewijns  Henriette  28 mei 1809  Merelbeke   tree1  Tweelingen 
50 I2303  Baudewijns  Hortentia  17 dec 1858  Munte   tree1  Boogschutter 
51 I2172  Baudewijns  Joannes Baptista  2 nov 1771  Merelbeke   tree1  Schorpioen 
52 I2319  Baudewijns  Joannes Laurentius  19 feb 1715  Gontrode   tree1  Waterman 
53 I2305  Baudewijns  Joseph  8 feb 1863  Munte   tree1  Waterman 
54 I2308  Baudewijns  Judoca  22 jul 1752  Merelbeke   tree1  Kreeft 
55 I1727  Baudewijns  Leonie  12 okt 1867  Bottelare   tree1  Weegschaal 
56 I2200  Baudewijns  Maria Agatha  5 feb 1786  Merelbeke   tree1  Waterman 
57 I2194  Baudewijns  Maria Coleta  10 jul 1773  Merelbeke   tree1  Kreeft 
58 I2320  Baudewijns  Maria Jacoba  2 apr 1718  Gontrode   tree1  Ram 
59 I2307  Baudewijns  Maria Theresia  22 jul 1752  Merelbeke   tree1  Kreeft 
60 I1725  Baudewijns  Petrus  18 apr 1830  Munte   tree1  Ram 
61 I2196  Baudewijns  Petrus Josephus  17 mrt 1777  Merelbeke   tree1  Vissen 
62 I17  Baudewijns  Prudentia  8 jul 1856  Munte   tree1  Kreeft 
63 I2198  Baudewijns  Regina  17 feb 1781  Merelbeke   tree1  Waterman 
64 I2310  Baudewijns  Regina  6 feb 1757  Merelbeke   tree1  Waterman 
65 I2179  Baudewijns  Rosalie  11 jan 1807  Merelbeke   tree1  Steenbok 
66 I225  Baudewijns  Vital  4 sep 1828  Munte   tree1  Maagd 
67 I2182  Baudewyns  Cajetanus  23 feb 1815  Munte   tree1  Vissen 
68 I1723  Baudewyns  Carolus Ludovicus  25 jun 1798  Munte   tree1  Kreeft 
69 I2174  Baudewyns  Marie Theresia  6 jan 1800  Munte   tree1  Steenbok 
70 I2183  Baudewyns  Romanus  23 feb 1815  Munte   tree1  Vissen 
71 I2171  Baudewyns  Seraphinus  24 jan 1834  Munte   tree1  Waterman 
72 I2170  Baudewyns  Thecla  14 aug 1826  Munte   tree1  Leeuw 
73 I2181  Bauduwijns  Henri  24 feb 1812  Merelbeke   tree1  Vissen 
74 I1692               
75 I2505  Bauwens  Jan Baptiste  6 jun 1819  Letterhoutem   tree1  Tweelingen 
76 I323  Bauwens  Maria Francisca  21 mrt 1730  Zegelsem   tree1  Ram 
77 I3047  Becu  Bertha Germaine  28 nov 1912  Munte   tree1  Boogschutter 
78 I3045  Becu  Germain Petrus  18 aug 1908  Munte   tree1  Leeuw 
79 I3046  Becu  Rachel Bertha  20 sep 1909  Munte   tree1  Maagd 
80 I3044  Becu  Theophile  9 jun 1877  Bottelare   tree1  Tweelingen 
81 I2301  Beeckman  Anna Aldegonde  2 nov 1887  Lemberge   tree1  Schorpioen 
82 I1454  Beerens  Antonius  26 apr 1775  Erwetegem   tree1  Stier 
83 I2500  Beerens  Marie Sidonie  22 mrt 1873  Oosterzele   tree1  Ram 
84 I2659  Bekaert  Agatha Irene  5 feb 1888  Landskouter   tree1  Waterman 
85 I2660  Bekaert  Archilius  22 aug 1859  Landskouter   tree1  Leeuw 
86 I2655  Bekaert  August  17 jan 1824  Landskouter   tree1  Steenbok 
87 I2656  Bekaert  Desir  14 okt 1856  Bottelare   tree1  Weegschaal 
88 I2658  Bekaert  Firminus Prosper  10 mei 1884  Landskouter   tree1  Stier 
89 I2661  Bekaert  Hector Polidoor  22 dec 1862  Landskouter   tree1  Steenbok 
90 I2662  Bekaert  Kamiel Albert  3 nov 1865  Landskouter   tree1  Schorpioen 
91 I1376  Beke  Andr  6 jul 1927  Sint Maria Oudenhove   tree1  Kreeft 
92 I1345               
93 I1346               
94 I1471               
95 I817  Beke  Omer Prosper  9 jun 1913  Dikkelvenne   tree1  Tweelingen 
96 I677               
97 I675               
98 I676               
99 I1907  Bert  Marie - Madeleine  5 mei 1897  Zottegem   tree1  Stier 
100 I398  Bijl(S)  Maria Catharina  19 apr 1773  Strijpen   tree1  Ram 


1 2 3 4 5 ... 24» Volgende»