web counter

Stamboom
Familie Deplorez - De Potter

Rapport: 1801 - 1900

         Beschrijving: Alle personen geboren tussen 1801 en 1900


Treffers 1 t/m 100 van 1065  

1 2 3 4 5 ... 11» Volgende»

# Persoon-ID Volledige naam Geboortedatum Geboorteplaats
1 I217  Joannes Livinus Buyse  1801   
2 I2803  Rosalie Use  1801   
3 I2903  Jean Francois Mertens  18 feb 1801  Moortsele  
4 I788  Angelina De Potter  4 mrt 1801  Strijpen  
5 I2215  Contance Denoyette  9 mrt 1801  Munte  
6 I372  Marie Constance De Backer  17 mrt 1801  Balegem  
7 I2131  Petrus - Amandus Van Daele  15 jun 1801  Strijpen  
8 I781  Sabine Serbruyns  8 jul 1801  Rozebeke  
9 I2704  Apolonia Abraham  6 sep 1801  Moortsele  
10 I2642  Henrica Matthijs  13 sep 1801  Bottelare  
11 I1602  Charles Louis Lapayge  16 sep 1801  Sint Goriks Oudenhove  
12 I2708  Ludovicus Remu  15 okt 1801  Merelbeke  
13 I2373  Victoria De Bruyne  22 dec 1801  Munte  
14 I1506  Carolus Ludovicus Bogaert  1802  Sint Maria Oudenhove  
15 I1700  Charles Bogaert  1802   
16 I768  Nathalia De Potter  1802  Strijpen  
17 I2329  Francisca Marie Therese Verstraeten  1802  Scheldewindeke  
18 I2176  Casimirus Boudewijns  30 jan 1802  Merelbeke  
19 I272  Johannes Baptista De Potter  4 feb 1802  Sint Goriks Oudenhove  
20 I1741  Marie Livine Deruelle  30 mrt 1802  Munte  
21 I1779  Constantinus Martens  6 aug 1802  Schelderode  
22 I2510  Pieter Livinus Gillis  24 okt 1802  Oosterzele  
23 I2819  Reine Leliaert  11 dec 1802  Moortsele  
24 I2905  Jeanne Caroline Mertens  1803   
25 I2904  Ange Mertens  15 jan 1803  Moortsele  
26 I1699  Sophia Machtelinckx  12 feb 1803  Sint Maria Oudenhove  
27 I2136  Petrus De Beck  18 mrt 1803  Strijpen  
28 I1875  Rosalie De Block  3 apr 1803  Bottelare  
29 I2175  Pieter Sonneville  sep 1803  Schelderode  
30 I2125  Bernarda De Potter  21 okt 1803  Strijpen  
31 I2524  Xaveria De Backer  9 dec 1803  Balegem  
32 I1600  Engelbert Van Crombrugge  2 feb 1804  Strijpen  
33 I2138  Constantinus Broeckaert  8 feb 1804  Strijpen  
34 I2177  Felix Baudewijns  26 mrt 1804  Munte  
35 I2643  Eustasie Matthys  14 aug 1804  Schelderode  
36 I2590  Maria Theresia Schoon  23 nov 1804  Velzeke - Ruddershove  
37 I1507  Franciscus Bogaert  29 nov 1804  Sint Maria Oudenhove  
38 I725  Rosalie De Potter  14 dec 1804  Strijpen  
39 I348  Petrus Josephus Leroy  23 dec 1804  Deftinge  
40 I2556  Francisca De Roo  1805  Balegem  
41 I922  Isabella De Potter  14 jan 1805  Sint Goriks Oudenhove  
42 I741  Nicodemus De Potter  9 mrt 1805  Strijpen  
43 I1601  Eduarde Van Crombrugge  29 mei 1805  Strijpen  
44 I1811  Amelia Van Damme  5 okt 1805  Hillegem  
45 I433  Carolus De Potter  7 okt 1805  Sint Goriks Oudenhove  
46 I1810  Bernardus Schoon  18 nov 1805  Velzeke - Ruddershove  
47 I2821  Sophie Leliaert  15 dec 1805  Moortsele  
48 I726  Seraphin Van Crombrugge  28 mrt 1806  Sint Goriks Oudenhove  
49 I2107  Justine Tortelboom  8 apr 1806  Sint Maria Oudenhove  
50 I745  Berlinde De Stommeleer  11 aug 1806  Strijpen  
51 I2906  Jean Baptiste Mertens  13 aug 1806  Moortsele  
52 I2645  Isabelle Matthys  14 nov 1806  Schelderode  
53 I764  Charles Louis Coessens  4 dec 1806  Strijpen  
54 I2179  Rosalie Baudewijns  11 jan 1807  Merelbeke  
55 I2511  Benedicta Gillis  12 mrt 1807  Oosterzele  
56 I1673  Bernardinus Verbanck  26 apr 1807  Baaigem  
57 I2135  Ludovica De Potter  28 jun 1807  Strijpen  
58 I1508  Josephus Bogaert  6 aug 1807  Sint Maria Oudenhove  
59 I1603  Romanus Van Crombrugge  23 nov 1807  Strijpen  
60 I1612  Pieter Francies Schauvliege  22 dec 1807  Strijpen  
61 I983  Constantia Verbanck  ca. 1808  Dikkelvenne  
62 I2591  Dominica Schoon  12 jan 1808  Velzeke - Ruddershove  
63 I2646  Napoleon Matthijs  18 feb 1808  Schelderode  
64 I2525  Marie Sophie De Backer  16 apr 1808  Balegem  
65 I727  Louise De Potter  22 jun 1808  Strijpen  
66 I2512  Feliciane Gillis  10 nov 1808  Oosterzele  
67 I3063  Angelus Martens  9 dec 1808  Moortsele  
68 I2647  Leopoldus Matthijs  1809  Schelderode  
69 I1604  Monica Schauvliege  29 jan 1809  Strijpen  
70 I763  Marie De Potter  13 mei 1809  Strijpen  
71 I2545  Emerentia Meuleman  25 mei 1809  Balegem  
72 I2180  Henriette Baudewijns  28 mei 1809  Merelbeke  
73 I2683  Joannes Baptista Boterdaele  23 jun 1809  Gontrode  
74 I1609  Jeanne Cathérine Van Crombrugge  16 feb 1810  Strijpen  
75 I1509  Amelie Bogaert  24 feb 1810  Sint Maria Oudenhove  
76 I2592  Pierre François Schoon  13 apr 1810  Velzeke - Ruddershove  
77 I713  Florent De Potter  4 mei 1810  Strijpen  
78 I2648  Italia Mathijs  14 mei 1810  Schelderode  
79 I2526  Eduard De Backer  3 nov 1810  Balegem  
80 I3064  Charles Louis Martens  6 mrt 1811  Moortsele  
81 I714  Joanna Van Der Haegen  21 mrt 1811  Sint Goriks Oudenhove  
82 I2410  Louis Hubert  22 apr 1811  Sint Goriks Oudenhove  
83 I2546  Charles Louis Meuleman  28 mei 1811  Balegem  
84 I729  Marcellinus De Potter  9 aug 1811  Strijpen  
85 I1610  Marcellin Van Crombrugge  25 sep 1811  Strijpen  
86 I2649  Natalie Mathys  9 okt 1811  Schelderode  
87 I1444  Frederic De Potter  12 okt 1811  Sint Maria Oudenhove  
88 I1774  Romain Matthys  16 okt 1811  Bottelare  
89 I2513  Boneventura Gillis  17 nov 1811  Oosterzele  
90 I3065  Carolus Martens  1812  Moortsele  
91 I2181  Henri Bauduwijns  24 feb 1812  Merelbeke  
92 I2593  Constantia Schoon  7 mrt 1812  Velzeke - Ruddershove  
93 I452  Sophia De Potter  23 mrt 1812  Sint Goriks Oudenhove  
94 I730  Nathalia De Meyer  26 jul 1812  Strijpen  
95 I1445  Eduard De Potter  12 aug 1812  Sint Maria Oudenhove  
96 I2106  Jan - Baptist De Potter  20 sep 1812  Strijpen  
97 I1510  Joannes Baptist Bogaert  22 dec 1812  Sint Maria Oudenhove  
98 I2907  Felicita Koecke  1813  Beerlegem  
99 I453  Albinus Keerstock  11 jan 1813  Sint Blasius Boekel  
100 I349  Marie Therese De Vuyst  5 feb 1813  Zarlardinge  


1 2 3 4 5 ... 11» Volgende»