web counter

Stamboom
Familie Deplorez - De Potter

Rapport: 1701 - 1800

         Beschrijving: Alle personen geboren tussen 1701 en 1800


Treffers 1 t/m 100 van 525  

1 2 3 4 5 ... Volgende»

# Persoon-ID Volledige naam Geboortedatum Geboorteplaats
1 I360  Adrianus Bombeke  5 aug 1702  Sint Antelinckx  
2 I361  Gertrudis Waegemans  14 sep 1702  Sint Antelinckx  
3 I1760  Anna Den Haese  24 mrt 1703  Bottelare  
4 I338  Jacques Lambert  1706  Everbeek  
5 I1535  Andreas Judocus Van Schelvergem  8 aug 1706  Denderhoutem  
6 I3165  Judocus Vande Vijver  14 mei 1707  Scheldewindeke  
7 I1005  Joannes Schepens  13 mei 1708  Dikkelvenne  
8 I210  Maria Anna Leus  1709   
9 I1006  Jean Baptiste Schepens  10 aug 1710  Dikkelvenne  
10 I276  Johannes Baptist De Potter  24 sep 1710  Sint Goriks Oudenhove  
11 I335  Elisabeth Censery  1711   
12 I1797  Joanna Van De Vijver  24 apr 1711  Schelderode  
13 I209  Cornelius Clauwaert  20 aug 1711  Schellebelle  
14 I837  Franciscus De Freyne  ca. 1712   
15 I3171  Joannes Van De Vijver  25 mrt 1712  Scheldewindeke  
16 I769  Judocus (Josephus) De Potter  17 apr 1712  Sint Goriks Oudenhove  
17 I1746  Maria Anna Matthys  27 apr 1712  Bottelare  
18 I2609  Henri De Poorter  25 jul 1712  Strijpen  
19 I1531  Carolus Baeskens  7 aug 1712  Sint Maria Oudenhove  
20 I1007  Adrianus Schepens  3 okt 1712  Dikkelvenne  
21 I1525  Ignatius Walraevens  23 nov 1712  Sint Maria Lierde  
22 I1798  Jacoba Van De Vijver  9 jan 1713  Schelderode  
23 I2317  Catharina Baudewijns  23 feb 1713  Gontrode  
24 I3172  Petrus Vande Vijver  1 dec 1713  Scheldewindeke  
25 I988  Franciscus Verbanck  1714   
26 I334  Augustinus Dernicourt  16 jan 1714  Opbrakel  
27 I770  Catharina De Poortere  9 feb 1714  Strijpen  
28 I1747  Petronella Matthys  8 sep 1714  Bottelare  
29 I1008  Catharina Schepens  26 nov 1714  Dikkelvenne  
30 I1532  Francisca Timmermans  ca. 1715  Sint Maria Oudenhove  
31 I2319  Joannes Laurentius Baudewijns  19 feb 1715  Gontrode  
32 I1799  Joannes Baptista Van De Vijver  30 jun 1715  Schelderode  
33 I2610  Anne Catherine Otte  12 feb 1716  Strijpen  
34 I3168  Mattheus Bovijn  25 feb 1716  Scheldewindeke  
35 I313  Constantia Van Nieuwenhove  9 mrt 1716  Parike  
36 I353  Katharina Keppens  18 mrt 1716  Deftinge  
37 I3173  Marianna Vande Vijver  2 mei 1716  Scheldewindeke  
38 I1748  Judocus Franciscus Matthys  11 aug 1716  Bottelare  
39 I1009  Maria Catharina Schepens  5 sep 1716  Dikkelvenne  
40 I795  Maria Catharina De Potter  18 feb 1717  Strijpen  
41 I800  Joanna Catharina De Potter  20 jan 1718  Strijpen  
42 I2320  Maria Jacoba Baudewijns  2 apr 1718  Gontrode  
43 I1800  Petronella Van De Vijver  7 apr 1718  Schelderode  
44 I1010  Livinus Schepens  25 mei 1718  Dikkelvenne  
45 I221  Jacques Cope  1719   
46 I1749  Joannes Baptista Matthys  21 mrt 1719  Bottelare  
47 I3174  Judoca Maria Vande Vijver  25 mei 1719  Scheldewindeke  
48 I3166  Jacoba Van De Vijver  13 okt 1719  Scheldewindeke  
49 I1011  Anna Christina Schepens  15 dec 1719  Dikkelvenne  
50 I1513  Joannes Bogaert  ca. 1720   
51 I1514  Marie Anne Cosijns  ca. 1720  Sint Maria Lierde  
52 I2322  Jacobus De Baer  1720   
53 I1780  Franciscus Van De Vijver  1 feb 1721  Schelderode  
54 I2359  Joanna De Corte  1722  Oosterzele  
55 I1526  Marie Anna Weymeersch  5 jan 1722  Sint Maria Lierde  
56 I3175  Matthias Vande Vijver  24 feb 1722  Scheldewindeke  
57 I1743  Petrus Jacobus Matthys  26 mei 1722  Bottelare  
58 I2575  Daniel Lievens  1723  Hillegem  
59 I2321  Isabella Baudewijns  1724   
60 I2633  Petrus Rottier  1724   
61 I1788  Joanna Stevens  17 mrt 1724  Merelbeke  
62 I801  Anthon De Potter  13 jul 1724  Strijpen  
63 I3176  Franciscus Vande Vijver  15 okt 1724  Scheldewindeke  
64 I222  Jeanne Bogaert  1725   
65 I3246  Livinus De Pauw  1725   
66 I1801  Petrus Joannes Van De Vijver  6 jan 1725  Schelderode  
67 I1536  Joanna Keymeulen  3 mei 1725  Aaigem  
68 I989  Isabella Schepens  25 feb 1726  Dikkelvenne  
69 I2229  Livina De Backer  1 jul 1726  Munte  
70 I2257  Livinus Roelandt  31 mrt 1727  Munte  
71 I1776  Petrus Mertens  7 jul 1727  Scheldewindeke  
72 I2230  Franciscus Joannes De Backer  17 mrt 1728  Munte  
73 I314  Antonius Spitaels  28 mrt 1728  Everbeek  
74 I2207  Joannes Baudewijns  1729   
75 I2258  Joanna Albertina Roelandt  13 jan 1729  Munte  
76 I2627  Petronella Martens  14 mrt 1729  Scheldewindeke  
77 I1521  Emmanuël Versteels  6 apr 1729  Elst  
78 I2231  De Backer  1730  Munte  
79 I2583  Amandus Seffens  1730  Hundelgem  
80 I1522  Maria Jacoba Van Der Beke  ca. 1730  Erwetegem  
81 I323  Maria Francisca Bauwens  21 mrt 1730  Zegelsem  
82 I356  Petrus De Leeuw  8 okt 1730  Sint Antelinckx  
83 I376  Jacobus Labeeu  21 nov 1730  Sint Goriks Oudenhove  
84 I2205  Maria Theresia Petronella Baudewijns  1731  Lede  
85 I2578  Theresia Seffens  1731  Hundelgem  
86 I2628  Maria Anna Martens  20 mrt 1731  Scheldewindeke  
87 I2192  Petrus Josephus Boudewijns  1732   
88 I2232  Judocus De Backer  6 feb 1732  Munte  
89 I357  Judoca Bombeke  24 mrt 1732  Sint Antelinckx  
90 I808  Joanna Thérèsia De Potter  4 apr 1732  Strijpen  
91 I2823  Adrianus De Rycke  19 apr 1732  Destelbergen  
92 I2259  Petronella Roelandt  20 feb 1733  Munte  
93 I2233  Jacobus De Backer  11 okt 1733  Munte  
94 I2629  Judocus Martens  1 nov 1733  Scheldewindeke  
95 I809  Judoca De Potter  26 dec 1733  Strijpen  
96 I395  Marie Thérèse Hardijns  13 mei 1734  Strijpen  
97 I771  Petronella Joanna De Potter  14 nov 1734  Strijpen  
98 I2249  Josephus Roelandt  11 mrt 1735  Munte  
99 I2234  Livina De Backer  23 apr 1735  Munte  
100 I2630  Dominicus Martens  20 okt 1735  Moortsele  


1 2 3 4 5 ... Volgende»